Rimini již podeváté

"Krásnou inovací našeho pobytu byla návštěva "Miniatur", v jejichž areálu byla k vidění 4 metrová Eiffelovka, 3D kino se strašidelným filmem, jízda na dřevěném kmenu tobogánem či vláčkem a pousta dalších perfektních atrakcí" s nadšením řekla paní Hlaváčová - maminka klienta ZDP. Na pláži, kde nás vítal usměvavý Gianni, nechyběl oblíbený petang, přehazovaná, ale hlavně "chytání bronzu", protože i tentokrát vyšlo ideální počasí.

"Umožnilo nám i oddech od sluníčka, kdy bylo zataženo a my jsme si nakoupili na trzích dárečky pro své blízké a také pořízení pěkných věcí pro nás". "Já jsem si koupila moc pěkné šaty", svěřila se Radka Vavrová - klientka ZDP.

Nemohla samozřejmě chybět ani oblíbená "pizza - párty", na kterou zvou klienty obou zařízení pracovníci doprovodu. "Tentokrát jsme změnili pizzerii, ale myslím, že všem chutnalo, protože majitel nám vyšel vstříc. Všichni si moc pochutnali", poznamenal Radek Machálek - pracovník Horizontu Kyjov.

Během večerů nechyběla zábava ve formě diskoték, soutěží a parádního vystoupení, které si přichystali pro kamarády někteří kienti ze ZDP pod vedením pracovnice Simony Jurenové. "I když jsme zde již podeváté, neustále je co objevovat. Zásluhou delegátky se nám podařilo zdarma navštívit "Miniatury", kam bychom se vzhledem k finančním možnostem klientů nedostali. Navíc zdravotní vliv podnebí a moře je neoddiskutovatelný", podotkla vrchní sestra ZDP Anna Hrušková.

Poslední večer pobytu patřil kromě tance také poděkování personálu hotelu a spolumajiteli hoteli panu Luccianovi. "Personál hotelu se i přes některé změny v obsazení oproti minulému roku, choval k našim klientům skvěle! Nacházíme zde vždy perfektní, ochotný a empatický přístup, a také proto se velmi rádi vracíme. Chtěl bych poděkovat vedení cestovní kanceláře KM Travel, personálu hotelu, ale také pracovníkům z Horizontu Kyjov, rodinnému doprovodu a mým kolegům ze Zeleného domu pohody za zabezpečení bezproblémového chodu po celý ozdravný pobyt. Bez perfektní spolupráce všech, by se tato akce nedala zabezpečit. Pěkné počasí a dobrá parta je základ úspěchu každého pobytu", uzavřel Petr Srnec.