NO NAME rozpálili Benaturu do ruda

HODONÍN - O úspěchu 12. ročníku akce rozhodli již samotní pořadatelé, když oslovili současnou špičku slovenské popové scény – legendární skupinu No Name s charismatickým frontmanem Igorem Timkem. Vstupenky z předprodeje zmizely během dvou týdnů a spousta dalších zájemců zůstala neuspokojena. Sympatická pětice z Košic pak během pár vteřin napěchovala taneční parket a sál rozpálila do ruda. Hit střídal ještě větší hit a publikum reagovalo bouřlivým potleskem.

Velmi sympaticky se své první šance chopila i hodonínská hudební formace Kiša Mařa Banda, žádanou porci folkloru opět nabídla cimbálová muzika Danaj a spolehlivý výkon odvedl i DJ Milan. Do programu benefiční akce aktivně vstoupili i ti, kterým byl určen výtěžek z plesu - klienti Zeleného domu pohody a děti z dětského domova. Vrchol večera nastal krátce po 22. hodině, kdy moderátoři Petr Batěk a Eva Srncová pozvali na pódium ředitele obou organizací.  Direktor Zeleného domu pohody Mgr. Petr Srnec převzal šek na částku 135 tisíc korun a řídící Dětského domova Hodonín Mgr. Vlastimil Kluďák šek ve výši 65 tisíc korun. Celkový výtěžek byl přitom nejvyšší dosažený v historii všech benefičních plesů, pořádaných sdružením Benatura.

Je naší povinností za naše uživatele všem členům Benatura z.s., a také všem účastníkům poděkovat za projevenou štědrost i sociální cítění. Děkujeme a zároveň vás zveme na příští 13. ročník Benefičního plesu Benatura, který se uskuteční v sobotu 27. února 2021. (em)