Nové informace - rozvolnění!

Dobrý den rodiče, přátelé a kamarádi Zeleného domu pohody,

týden s týdnem se sešel a my vám přinášíme nové informace. Situace se sice mění neustále, a to k lepšímu,  ale vycházíme z předpokladů. Přesto na vás myslíme a chtěli bychom vás trošku povzbudit. V Zeleném domu pohody se nic zvláštního nestalo, žádný náznak nemoci se neobjevil u klientů ani pracovníků, kteří všichni prošli testováním. Těšíme se na kamarádky a kamarády, kteří tráví tento čas doma, ale jak píšeme dále, tak se snad brzy uvidíme!!!! DRŽTE SE!!!

V prostorách denního stacionáře probíhají práce na výměně oken, ale věříme, že do 8. 6. bude vše připraveno a naši klienti budou v "komfortnějších" podmínkách.

Jak jsme avizovali, tak se po domluvě vedení ZDP tento rok zájezd do Itálie neuskuteční. Termín pobytu v Jeseníkách bude 11. - 16. 10. 2020.

V uvedených dnech nás čekají pozvolné kroky návratu k normálu:

Od 11. 5. budou možné vycházky mimo areál ZDP, tzn. i byty CHB (zaměstnávání, ani naše dílny ještě nebudou v provozu, stravování stále ve stejném modelu - rozvoz). 

Od 25. 5. otevřeme TS. Stravování i skupinové aktivity budou probíhat v počtu 4+1 (bude se upřesňovat).

Ohledně zprovoznění týdenního stacionáře bude rodiče klientů kontaktovat od pondělí 4. 5. sociální pracovnice.

Od 8. 6. otevřeme DS, budou možné návštěvy v zařízení a na bytech CHB (organizační informace budeme upřesňovat dle vývoje situace).

O případných změnách Vás budeme informovat. 

Díky za trpělivost!!

Všichni ze ZDP Vám přejeme krásný májový víkend a MOC pozdravujeme!!!

Petr Srnec