Aktuální informace

Dobrý den rodiče, přátelé a kamarádi Zeleného domu pohody,

 

tento zkrácený týden utekl jako voda a my Vám přinášíme novější informace. Naštěstí se stav mění o krůčky k normálu a již od pondělí budeme moct chodit na vycházky mimo areál ZDP a taky klienti  bytů "chráněnka"!!!

Také začneme znovu využívat naši jídelnu, i když v omezeném počtu, ale bude to jistě příjemnější. Pro pracovnice stravovacího provozu jednodušší a rozvoz na byty nebude nutný.

Navíc kamarádi z CHB se začnou trošku hýbat, kila půjdou dolů (to asi potřebujeme všichni, že?)), aspoň na chvíli se uvidíme a budeme se těšit, že za několik dní přivítáme "týdeňáky"!

I z Vašich řad se ozývají povzbudivé zprávy, naopak pro nás a jsme za ně moc vděční!!! Je vidět, že jsme na jedné lodi. Věříme, že doplujeme do cíle " bez ztráty kytičky" jak se říká a společně to např. u táboráku se špekáčkem oslavíme.

 

Pro zopakování a připomenutí...

V prostorech denního stacionáře probíhají práce na výměně oken ale věříme, že do 8.6. bude vše připraveno a naši klienti budou v " komfortnějších" podmínkách

 

Jak jsme avizoval,i tak se po domluvě vedení ZDP tento rok zájezd do Itálie neuskuteční. Termín pobytu v Jeseníkách bude 11 .- 16. 10. 2020

Od 25. 5. 2020 otevřeme TS stravování i skupinové aktivity v počtu 4+1 (budeme upřesňovat)

 

Od 8. 6. 2020 otevřeme DS, budou možné návštěvy v zařízení, bytech CHB (organizační informace budeme upřesňovat dle vývoje situace)

O případných změnách Vás budeme informovat…

Díky za trpělivost!!

 

Přejeme krásný prodloužený víkend spojený se svátkem Dne vítězství a DRŽTE SE!!!

 

Za všechny ze Zeleného domu pohody, Petr Srnec