Novinky ke dni 29. 5. 2020

Srdečně zdravíme, rodiče a přátelé ZDP!!                               

chtěl bych Vás opět jménem krizového štábu naší organizace seznámit s čerstvými informacemi, které se týkají provozu apod.

Máme za sebou první týden poskytování služeb klientům DS + TS, který proběhl sice za menšího počtu klientů, ale úplně bez problémů. 

Od 1. 6. 2020 přibudou další klienti TS (4), proto jsme upravili trošku rozpis stravování, abychom se prozatím "neshromažďovali" ani v jídelně.

Poněvadž na vedlejší budově ISŠ probíhají neustále stavební práce tak budeme pokračovat v provizoriu tak, že DS bude dále mít prostory v tzv. malé tělocvičně v hlavní budově ZDP. Klientům budou k dispozici 2 pracovnice, které jim zajistí náplň náhradních aktivit formou vycházek, výletů apod. než se zprovozní chod dílen a místnosti DS na ISŠ.

Oddělení „juniorů“ bude fungovat ve svých prostorech, ale s opatřeními, aby nedocházelo ke zbytečnému kontaktu klientů DS a TS.

Příjemná změna nastane ohledně návštěv.

Návštěvy klientů CHB a DOZP budou jen ve venkovních prostorech a za dodržování různých opatření… Ti uživatelé, kteří jezdili o víkendu domů (jestli se nic zvláštního ve vývoji COVIDU nestane) mohou v pátek 5. 6. 2020 domů…Rodiče budou informovat soc. pracovnice. Tímto ještě jednou děkujeme za trpělivost a respektování opatření, ale věřte, že jsme je dělali v zájmu nás všech!!!!

 

Přejeme krásný, klidný víkend a DRŽTE SE!!!

 

Za všechny ze Zeleného domu pohody, Petr Srnec