Aktuální informace ze dne 13. 11. 2020

Zdravíme přátelé!!!

Tak vás po týdenním cyklu opět pozdravujeme a chtěli bychom informovat o nových zprávách!!!

Zpráva dne: "Krizový" pátek 13. je prozatím celkem v klidu. Smile

Dopoledne proběhlo vládou nařízené testování klientů služby DOZP, které se bude pravidelně opakovat po týdnu. Bohužel se nám objevil jeden pozitivní nález, ale klientka má mírný průběh. Je samozřejmě izolovaná a nutná opatření zvládá dobře. Ostatní uživatelé i pracovníci se cítí "v pohodě", za což jsme moc rádi!

Vzhledem ke zklidňující se situaci se krizový štáb dohodl na uvolnění ve formě kratších návštěv rodinnými příslušníky nebo vycházkami v menších skupinkách. Samozřejmě mimo nákupy, MHD apod. Bohužel si prozatím nedovolíme víkendové návštěvy rodin klienty CHB či DOZP. Mohli bychom tím ohrozit ostatní.

Minulý týden jsme přivítali některé uživatele denního stacionáře. Stravovali se ve svých prostorech (mimo budovu ZDP) a hlavně se zabývali činnostmi, které je naplňují. V příštím týdnu, po úterním svátku, přijedou kamarádi z "týdeňáku.

Hlavně kluci se venku zapojují do podzimního úklidu zahrady, holky na ně při pobytu venku "dohlíží", prochází se, ale ony se zase baví ručními pracemi v budově...Snažíme se zabavit klienty, jak se dá … Wink

Také se musíme pochlubit středečním obědem. Měli jsme svatomartinskou husu a moc si na ní pochutnali!!!! 

Nechtěli bychom přerušit tradici založenou p. Švachovou -  Aukci výrobků našich klientů, jež se konala již 16 x a ve spolupráci s "dobrými lidmi", kteří nám v technickém zajištění věci  pomáhají, tuto akci alespoň symbolicky elektronickou formou uspořádat..

Přejeme vám klidný, pohodový víkend a hlavně hromadu zdraví..!!!!!

My všichni ze ZDP!!!!