Informace ke dni 26. 2. 2021 spolu s pozvánkou na ples BENATURY

Srdečně zdravíme kamarádi a přátelé ZDP!!

Máme pro Vás pár informací..

  • V sobotu 27.2. v 19 hodin se koná ples Benatura. Samozřejmě v této době jen v elektronické podobě..:-) Na jeho virtuální podobu se můžete podívat na odkazu: https://youtu.be/uF1CFQsNMdk Naši klienti v hlavní budově si nostalgicky zavzpomínají na tradiční oblíbenou akci při malé diskotéce. (Fotodokumentaci vám přineseme v příštím týdnu na našich webstránkách a fc)
  • Jak jistě víte, tyto dny rozhoduje vláda o dalším zpřísnění opatření, ale prozatím zůstávají v platnosti ty z minulého týdne…(respirátory v MHD, obchodech a další..)
  • Ještě o tomto víkendu se podívají klienti služeb DOZP + CHB za svými rodinami.. Bohužel předpokládáme, že to bude s ohledem na následující opatření nejspíše na delší dobu naposledy a věříme, že budou zachovávat spolu s příbuznými všechna doporučení, které jim soc. pracovnice předaly.
  • Všem vám děkuji za spolupráci v těchto náročných podmínkách, a také za to, že společně držíme COVID v našich službách ZDP na uzdě!!!!!   (Zejména pro rodiče a opatrovníky..))   Žádný nový případ nakažení se mezi klienty ani pracovníky neobjevil.

             

Všichni ze Zeleného domu pohody vám přejeme krásný, klidný víkend!!!!!  

Petr Srnec