Aktuální informace ke dni 9. 7. 2021

Dobrý den přátelé Zeleného domu pohody,

před víkendem pár aktuálních informací...

 

- Nedá nám to a musíme se ještě vrátit k nedávné "apokalypse"..Všichni ze ZDP soucítíme se všemi, které tornádo jakýmkoli způsobem postihlo, nás naštěstí v malém rozsahu, ale přejeme pevné nervy a hlavně zdraví na těle i na duchu!!! Snažili jsme se i my trošku zapojit v rámci pomocných prací (viz fc), ale na druhou stranu moc děkujeme dobrovolníkům, kteří pomohli s úklidem polámaných stromů nám!!!

- Rekonstruované koupelny bohužel ještě nejsou plně funkční, poněvadž dveře sprchových koutů, které jsme si vybrali nebyly skladem, takže musíme počkat a "dodělávky" budou provedeny co nejdříve..

- V uplynulých tropických dnech jsme využívali bazén a klimatizované místnosti, proto nedocházelo k žádným zdravotním problémům a kolegům děkuji za dohled při nutnosti zvětšeného přísunu tekutin pro klienty.

- Některé z kolegyň nebo kolegů již čerpají zaslouženou dovolenou a těm přejeme, ať si ji v klidu užijí, odpočinou si, načerpají novou energii a těší se opět do práce.. Samozřejmě to přináší pár komplikací při zastupování i pro klienty, kteří si krátkodobě zvykají na, pro ně nové "tety", ale za ty léta jsou již navyklí a naopak změna tváří je někdy ku prospěchu....Smile

- Připravuje se další ročník benefičního plesu Benatura, který spolupořádáme a všichni členové dobrovolného spolku BENATURA doufají, že akce již proběhne "naživo" v prostorách DK Hodonín a to v sobotu 5.3. 2022.

- V dalších měsících dojde k malým změnám v klientele různých služeb, ale nikoho ze stávajích uživatelů se to nedoktne.. Prostě jen nějaký odchod či případné doplnění kapacity.Smile

 

 

Všichni z KŠ děkujeme za spolupráci a přejeme klidné dny!!!
 Za celý ZDP - Petr Srnec