Město ocenilo nejlepší sportovce včetně ředitele našeho zařízení

HODONÍN - Společenský večer v Domě kultury 19. února byl ve znamení oceňování nejúspěšnějších sportovců loňského roku. Nominace vycházely z návrhů veřejnosti i z výběru Sportovní komise města Hodonína.
Po bok významných sportovních osobností našeho města se letos zařadil i ředitel našeho zařízení a dlouholetý předseda SHKM Hodonín Petr Srnec, který obdržel Cenu za celoživotní sportovní reprezentaci města. V hodonínském hokeji, patřil ke stálým členům A mužstva v jeho nejlepší éře a po obnovení zimního stadionu byl jedním z motorů znovuzrození hokeje. Stal se dlouholetým předsedou SHKM Hodonín, kde pracoval jako trenér a 20 let také ve výkonném výboru klubu. "Ohromným způsobem si toho vážím, i všech lidí, kteří mě navrhli a podpořili. Bylo to dvacet těžkých let, ale dělal jsem to s velikou radostí a zásluhou svých kolegů, skvělých parťáků, jsme to dotáhli tam, kde jsme," řekl Petr Srnec krátce po svém ocenění.
Zásluhou kontaktů našeho ředitele se mohou v prostředí nejoblíbenějšího hodonínského sportu dlouhá léta pohybovat i naši uživatelé. Navštěvují hokejová utkání, setkávají se s úspěšnými hráči a hokejové kluby pro ně pořádají benefiční akce. Takže nejen klienti, ale také pracovníci Zeleného domu pohody připojují gratulaci k významnému ocenění. (em, foto město Hodonín)