Předplesový pozdrav ze ZDP

Ahojte přátelé ZDP!

Po delší odmlce Vás srdečně zdravíme a posíláme pár zpráviček (novinek od nás. Finišují práce na dokončení nových rekonstruovaných koupelnách, které budou úplně bezbarieróvé a budou splňovat současné požadavky. Naši sportovci odjeli sice lyžovat do Beskyd, ale počasí jim bohužel nepřálo (více v reportáži od Edy) Bohužel se potýkáme s chřipkovou virózou (hlavně zaměstnanci), ale máme naštěstí adekvátní náhradu v našich bývalých praktikantkách, takže zvládáme. Postupně se připravujeme na plesové vystoupení a moc se těšíme, protože hlavní hvězdou večera bude M. David!

Taky jsme zavzpomínali na zakladatelku organizace paní Ludmilu Švachovou a zapálili jí svíčku. V neděli to bylo již 16 let, kdy nás opustila, ale doufáme, že je spokojená jak pokračujeme… Vám přátelé přejeme spoustu zdraví, a i když se venku "jaří", dávejte pozor na chřipku!! 

Je nám líto, že některé z Vás nemůžeme uspokojit ohledně poptávky po lístcích na ples, ale hodonínský KD zkratka není nafukovací.  Na druhou stranu nás velmi těší zájem o ples BENATURA, který spolupořádáme se spolkem dobrovolníků, kterým tímto vyjadřujeme VELKÝ DÍK!

Petr Srnec (ředitel zařízení)