Poděkování

Rádi bychom prostřednictvím našich webových stránek poděkovali všem partnerům, jež nás v naší činnosti podporují, a bez kterých bychom spoustu akcí nebyli schopni uskutečnit.

Vážení a milí podporovatelé našeho zařízení,

díky vaší podpoře (nejen finanční) jsme v roce 2017 mohli našim uživatelům dopřát tradiční pobyt u moře v italském Rimini, kam se vždy velmi těší, mohli si užít zimních sportů na horách, na jaře pobyt v přírodě a krom toho se zúčastnit různých sportovních a kulturních akcí.

Díky podpoře Města Hodonína jsme zakoupili novou keramickou pec, čímž jsme opět doplnili vybavení ergoterapeutických dílen, ve kterých naše uživatele aktivizujeme. Dále jsme díky příspěvku zřizovatele zakoupili záložní zdroj elektrické energie, který nám zajistí fungování v případě výpadku elektrické energie ze sítě.

Z prostředků, které jsme za poslední roky nashromáždili a nevyužili, chceme v roce 2018 zakoupit nový sedmimístný vůz s klimatizací pro naše uživatele.


Díky vaší popoře, milí podporovatelé, se nám tak stále daří vykouzlit úsměv na mnoha tvářích, rozzářit oči nejednoho človíčka a za to vám patří velký DÍK!


Sponzoři rok 2017

Sponzoři rok 2016

Sponzoři rok 2015

Sponzoři rok 2014

Sponzoři rok 2013